Turite klausimų?
Rašykite mums!
Siųsti
Kasetės
+370 685 25144
+370 685 25144
kasetes@kasetes.lt

Spausdintuvų nuoma

Šiuo metu sparčiai populiarėja biuro įrangos nuoma, kuomet mokamas pastovus mėnesinis mokestis ir sutartas mokestis už padarytus spaudinius. Ši paslauga patraukli tuo, kad nereikia galvoti apie techninį įrangos aptarnavimą, eksploatacines medžiagas, įrangos atnaujinimą ir t.t. Mūsų IT specialistai vykdo nuotolinį įrangos stebėjimą, kvalifikuotas techninis servisas atlieka profilaktinius darbus ir tiekia eksploatacines medžiagas.

Jūsų įmonė galės kontroliuoti išlaidas, gauti tikslias ataskaitas apie padaromus spaudinius. Įmonėms šis sprendimas yra patogus, nes nuomojama įranga nėra turtas, kurį reikia apskaityti ar nurašyti, ji neturi įtakos įmonės kreditingumui, nereikalingos didelės investicijos, o mėnesiniai mokėjimai yra tolygus ir planuojami.

 

Spausdinimo valdymas apima Jūsų biuro dokumentų spausdinimo kompleksiškumą. Tai padeda valdyti ir optimizuoti dokumentų spausdinimo srautą. Šį sprendimą, sudaro novatoriškos spausdinimo bei programinės įrangos technologijos. Jų taikymas versle suteiks jums didelį pranašumą, darbo efektyvumą ir kaštų mažinimą.

 

Spausdinimo valdymo sprendimai Jums garantuoja:

  • dokumentų spausdinimo kaštų sumažėjimą;
  • spausdinimo apimčių optimizavimą bei mažinimą;
  • spausdinimo įrangos ir medžiagų tiekimo racionalų pasirinkimą;
  • dokumentų srautų optimizaciją;
  • dokumentų konfidencialumą;
  • darbuotojų laiko, skirto dokumentų spausdinimui ir su tuo susijusioms užduotimis, taupymą

 

Dokumentų spausdinimas sudaro pakankamai didelę išlaidų dalį ir mažina įmonės pelną. Todėl mūsų siūlomas spausdinimo valdymo sprendimas padeda kontroliuoti dokumentų spausdinimo išlaidas, didina darbo produktyvumą, mažina kaštus.

 

Šio sprendimo privalumai:

  • produktyvumas – patikimas, optimizuotas, racionalus sprendimas įtakoja darbo produktyvumą. Visas dėmesys sutelkiamas svarbiausioms verslo sritims;
  • kaštai – tinkamai parinktas dokumentų valdymo sprendimas ženkliai sumažina spausdinimo kaštus;
  • saugumas – konfidencialumas daugeliui įmonių yra būtina sąlyga. Dokumentų spausdinimo sprendimai apima ir konfidencialios informacijos prieinamumą;
  • ekonomiškumas – įdiegti sprendimai taupo sąnaudinių medžiagų resursus bei energijos sąnaudas.

 

Žinodami kliento poreikį, biudžetą ir norus, atliekame išsamią analizę – remdamiesi ilgamete patirtimi ir naudodami tam skirtą programinę įrangą, nustatome išsamią dokumentų spausdinimo apimties ir statistikos analizę. Atsižvelgdami į kliento verslo specifiką, tikslus bei lūkesčius, pateikiame racionaliausią sprendimą. Dokumentų spausdinimo įrangos sprendimas įdiegimas labai operatyviai ir greitai. Techninio aptarnavimo servisas pristato į kliento ofisą, pajungia ir apmoko darbuotojus. Klientas nebesirūpina technine priežiūra, kadangi tą daro techninio aptarnavimo servisas. Įrangos pristatymas, diegimas, atnaujinimai vyksta minimaliai trukdant biuro darbuotojų kasdieniniam darbui.

 

Nuomos mokestį sudaro fiksuotas mėnesinis mokestis už įrangą ir sutartas mokestis už padarytus spaudinius. Nuotoliniu įrangos stebėjimo būdu yra fiksuojami nuomojamų įrenginių skaitliuko parodymai ir išrašoma viena sąskaita per mėnesį. Papildomų mokesčių už aptarnavimą, detalių keitimą ir eksploatacines medžiagas nėra. Nuomos sutartys pasirašomos nuo 12 iki 48 mėnesių. Pasirašius sutartį, įranga atvežama ir sumontuojama biure nemokamai, o pirmasis mokėjimas mokamas po mėnesio.
 
 
Jūsų konsultantė
+370 5 231 6634
I-IV8:00-17:00 V8:00-16:30
Žirmūnų g. 68,
LT-09124 Vilnius
Dėl spausdintuvų nuomos susisekite su mumis!